Shopping Cart

Нема продукти во Кошничката.

Купи!

UniqOne All-in-One Shampoo

1,660 ден

Формула со 2/3 шампон и 1/3 кондиционер неменета за сите типови на коса. Истовремено ја негува кожата на главата. Свиленкасто кремаста текстута која лесно се измива. И’ дава на косата 10 докажани ефекти:

  1. Нежно ја мие косата и кожата на главата
  2. Ја штити и кидрира косата и кожата на главата.
  3. Ја прави косата свиленкаста и мазна, а со комбинација со третманот UniqOne tretmanom ефектите се зголемуваат.
  4. Не ја отежнува косата.
  5. Го зголемува сјајот на косата, а со третманот UniqOne дополнително се интензивира овој ефект.
  6. Во комбинација со UniqOne тетманот се контролира frizz ефектот
  7. Го олеснува обликувањето на косата
  8. Ја зајакнува косата
  9. Ја намалува кршливоста на косата
  10. Во комбинација со UniqOne третманот го спречува пукањето на краевите.

Упатство за употреба:

Добро да се намокри косата. Да се нанесе производот на коренот на косата. Нежно да се измасира производот од коренот кон краевите. Да се остави да делува 1-2 минути и да се измие темелно да не се задржуваат трагови од производот на косата. За најдобар резултат после плакнењето на косата да се нанесе UniqOne Hair третман