Shopping Cart

Нема продукти во Кошничката.

Купи!

UniqOne Supermask

1,260 ден

Категории ,

Маска за коса која има 10 докажани ефекти и која ќе направи да ги заборавите сите други производи за нега на коса. Длабински ја обновува оштетената коса, интензивно ја храни косата, ја јакне косата од коренот до краевите, дава неверојатен сјај на косата, ја прави свиленкаста и мазна, го олеснува расчешлувањето и има anti frizz ефект, ја хидрира косата, се апсорбира за само 3 минути, не ја отежнува косата и и’ дава природен волумен. Немасна формула.

  1. Olivia Garden Fingerbrush combo medium

Четка со уникатен дизајн за масажа на косата и скалпот. Се пропорачува и може да се користи и за мокра и/или сува коса.

Има комбинирани пластични и природни влакна и е дизајнирана со антистатичката активна јонска технологија која овозможува спречување на електростатичкото полнење на косата. Со тоа косата истовремено се третира и се штити, што резултира со здрав сјај и подобрен стил. Кутикулата на влакното останува затворена што спречува сушење на косата.